Wejdź na wyższy poziom
marketingu internetowego

DentiCo

Kołobrzeska 5, 80-390 Gdańsk

Tel: +48 58 557 77 77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Chirurgia stomatologiczna gdańsk - DentiCo - opis firmy

Data dodania wpisu: 2021-11-09

Zakres świadczeń, jakie mogą zaproponować pracownicy gabinetu dentystycznego, ogłaszającego się pod linkiem dentico.eu, to między innymi pomoc osobom z poważnymi problemami zgryzu. W ramach realizowanej chirurgii stomatologicznej w Gdańsku pacjent może uzyskać poprzedzone specjalistyczną diagnostyką wsparcie medyczne. 

Weryfikacja problemu pacjenta, który przychodzi na wizytę, to dokładne poznanie stanu jego uzębienia. Wiedzę na ten temat dentysta uzyskuje podczas badania fizycznego lub zlecając przeprowadzenie RTG zęba bądź tomografii komputerowej. Na podstawie otrzymanych danych stomatolog może zaproponować adekwatną do zaobserwowanych zmian formę leczenia. 

W gabinecie świadczone są także usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Jest to opcja dla pacjentów, których interesuje poprawa wyglądu uzębienia. Dentysta może przedstawić takie rozwiązania, jak zastosowanie licówek lub wybielanie i uzupełnianie szkliwa. Udostępnia również możliwość wykonania nowej protezy (całościowej albo częściowej).

Chirurgia stomatologiczna gdańsk - DentiCo


Firmy znajdujące się niedaleko

DOWAN Sp. z o.o.

Miasto i adres:
Gdańsk, Al. Grunwaldzka 220

Dane firmy

Sklep Medyk

Miasto i adres:
Gdańsk, Biegańskiego 10

Dane firmy

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni

Miasto i adres:
Gdynia, Skwer Kościuszki 13

Dane firmy