Wejdź na wyższy poziom
marketingu internetowego

PITERSON Sp. z o.o.

Filtrowa 68, 02-057 Warszawa

Tel: +48 (22) 401 33 03

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
https://piterson.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2021-12-24

Działająca od wielu lat stołeczna firma zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem nieruchomościami. Chodzi zarówno o pojedyncze budynki, jak i o całe kompleksy, a nawet osiedla. Firma zarządza też obiektami handlowymi, biurowymi i magazynowymi. Dba o to, by budynki te pozostawały w jak najlepszym stanie, a więc zleca fachowcom regularne prace remontowe i modernizacyjne.

Witryna piterson.pl zapewnia, że współpraca z właścicielem nieruchomości odbywa się na jasnych i czytelnych warunkach. Wszystkie one zawarte są zresztą w podpisywanej przez obie strony umowie o zarządzanie. Ważną kwestią jest więc także szereg działań mających na celu obniżenie kosztów funkcjonowania danej nieruchomości.

Opisywana administracja nieruchomościami w Warszawie to również inwestycje w nie — zarówno krótko-, jak i długoterminowe. Może nawet chodzić o tak śmiałe projekty, jak całkowita rewitalizacja zrujnowanej przedwojennej kamienicy. Wszelkie kwestie finansowe są natomiast poparte księgowym raportowaniem kosztów.

https://piterson.pl/


Firmy znajdujące się niedaleko

Qdent Warszawa

Miasto i adres:
Warszawa, Sokołowska 9

Dane firmy

Vis a Vis Stomatologia Agnieszka Przyborowska

Miasto i adres:
Warszawa, Jurija Gagarina 6

Dane firmy

Softman S.A.

Miasto i adres:
Piaseczno, Okulickiego 5F

Dane firmy