Wejdź na wyższy poziom
marketingu internetowego

Polska Agencja Ewaluacji Sektora Publicznego Spółka Akcyjna

Chłodna 51, 00-867 Warszawa

Tel: 608 349 379

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Badanie ewaluacyjne - https://paesp.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-05-20

Przeprowadzanie badań jakościowych, ilościowych lub innych niezbędnych przy ewaluacji rynkowej to domena realizatora ogłaszającego się na stronie internetowej paesp.pl. Świadczone przez jego kadrę usługi to znacząca pomoc dla sektora publicznego, korzystającego z rozmaitych dotacji i programów (zarówno krajowych, jak i unijnych). Oferta obejmuje między innymi kompleksowe badanie ewaluacyjne, zgodne z zapotrzebowaniem i każdorazowo personalizowane.

Przeprowadzająca je kadra agencji to grupa doświadczonych i kompetentnych specjalistów, mających na swoim koncie wiele pomyślnie przeprowadzonych ewaluacji. Oferują pomoc w szerokim zakresie, świadcząc doradztwo. Realizator ma swoją siedzibę w Warszawie, ale nie działa rejonowo, obsługuje klientów z terenu całego kraju. 

Działalność agencji do tej pory zyskała uznanie wielu przedstawicieli sektora publicznego, co potwierdzają oficjalne statystyki. Udzielone wsparcie dotyczyło zarówno kwestii związanych z rozliczanym projektem, jak i z tematyką pokrewną. 

Badanie ewaluacyjne - https://paesp.pl/


Firmy znajdujące się niedaleko

Qdent Warszawa

Miasto i adres:
Warszawa, Sokołowska 9

Dane firmy

Vis a Vis Stomatologia Agnieszka Przyborowska

Miasto i adres:
Warszawa, Jurija Gagarina 6

Dane firmy

Softman S.A.

Miasto i adres:
Piaseczno, Okulickiego 5F

Dane firmy