Wejdź na wyższy poziom
marketingu internetowego

FHU OXIDE

Oleska 26, 42-700 Lubliniec

Tel: 502 989 719

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Chodnik do przedpokoju - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-05-28

Oferta dostępna na stronie sklepoxide.pl skierowana jest do osób, które poszukują produktów umożliwiających estetyczną aranżację danego wnętrza. Klienci znajdą tu odpowiedni chodnik do przedpokoju. Zapewnia on doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Dużą popularnością cieszą modele wykonane z włókien syntetycznych. Przędza polipropylenowa jest przyjemna w dotyku, trwała i łatwa do utrzymania w czystości. W asortymencie znajdują się różnorodne wzory, które można bez problemu dopasować do charakteru danego wnętrza i gustu domowników.

Sklep oferuje także wycieraczki wejściowe. Sprawdzą się one w domach, mieszkaniach oraz miejscach użyteczności publicznej. Klienci często zamawiają modele bawełniane, gumowe, poliamidowe, igłowe i kokosowe.

W sklepie dostępne są również dywany sznurkowe przeznaczone na taras lub balkon. Charakteryzują się one dużą odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Mogą być użytkowane nawet w miejscach, które narażone są na intensywną eksploatację.

 

Chodnik do przedpokoju


Firmy znajdujące się niedaleko

Netpaka.eu

Miasto i adres:
Lubliniec, Powstańców Śląskich 54

Dane firmy

Dawid Pikuła Cartrans

Miasto i adres:
Dąbrowa Górnicza, Tworzeń 170

Dane firmy

PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Miasto i adres:
Bielsko Biała, Terenowa 1

Dane firmy