Wejdź na wyższy poziom
marketingu internetowego

Bestfloors

Powstańców Wlkp. 2A, 62-030 Luboń

Tel: 61 899 12 26

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
https://bestfloors.pl | Walczak podłogi - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-06-30

Rozglądając się za ładną podłogą, która przetrwałaby wiele i wciąż wyglądała elegancko, warto odwiedzić salon firmowy sklepu Bestfloors. W jego asortymencie można znaleźć deski, klepki i kasetony wykonane z najpiękniejszych gatunków drewna. Wśród nich znajdują się także produkty firmy Walczak, której podłogi urzekają pięknem słojów dębu i jesionu. Jest to firma rodzinna zajmująca się produkcją podłóg już od pokoleń i wprowadzająca wiele innowacji, takich jak na przykład nacinanie desek od spodu w celu ich rozprężenia i nadania im elastyczności. 

Obecnie firma produkuje także deski warstwowe, parkiety surowe, olejowane i lakierowane. Ze względu na czterostronną fazę w deskach olejowanych i lakierowanych nie są to łatwe produkty do montażu, jednak klienci zakupujący je w salonie mogą liczyć na pomoc jego wyspecjalizowanych pracowników w fachowym położeniu. 

Na stronie salonu można obejrzeć całą ekspozycję desek i parkietu tego producenta, ale można także pofatygować się do siedziby, aby móc podziwiać wszystkie te niezwykłe produkty.

 

https://bestfloors.pl | Walczak podłogi


Firmy znajdujące się niedaleko

AGCO Sp. z o.o.

Miasto i adres:
Paczkowo, Poznańska 5

Dane firmy

KJ Studio

Miasto i adres:
Piła, Promienna 23 /21

Dane firmy

Duda-Cars S.A.

Miasto i adres:
Poznań, Ptasia 4

Dane firmy