Wejdź na wyższy poziom
marketingu internetowego

Adwokat Maciej Rodacki

Mogilska 13B, 31--54 Kraków

Tel: 693 253 807

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Kancelaria adwokacka Kraków | https://adwokatrodacki.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-05-31

Prawnik Maciej Rodacki to doświadczony i kompetentny specjalista. Jego kancelaria adwokacka w Krakowie okazała wsparcie wielu klientom zmagającym się z różnymi sprawami o charakterze prawnym. Adwokat posiada szczególne doświadczenie w dziedzinie prawa rodzinnego. Poza prowadzeniem spraw w tym zakresie występuje również w charakterze eksperta w mediach. Jego wystąpienia obejmują telewizję, radio, a także prasę.

Prawo rodzinne to dość skomplikowany dział ustawodawstwa, dlatego w sprawach z tego zakresu warto zasięgnąć pomocy prawnej. Wspomniany adwokat prowadzi dla swoich klientów postępowania dotyczące m.in. rozwodów, separacji, alimentów, podziału majątku, opieki nad dziećmi. Zagadnienia te są niezwykle wrażliwe i wywołują w zainteresowanych wiele emocji. Z tego powodu wsparcie racjonalnie i trzeźwo myślącego adwokata okazuje się niezbędne.

Pomoc doświadczonego prawnika umożliwia korzystne rozwiązanie sprawy. Krakowski adwokat zapewnia także pełną dyskrecję i okazuje zaangażowanie na każdym etapie współpracy.

Kancelaria adwokacka Kraków | https://adwokatrodacki.pl/


Firmy znajdujące się niedaleko

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Miasto i adres:
Wrocław, Piłsudskiego 18

Dane firmy

JN Projekt

Miasto i adres:
Pęgów, Słoneczna 8

Dane firmy

Tomasz Bywalski DOG UNIFURSITY

Miasto i adres:
Kiełczów, Makowa 26B

Dane firmy